TESLİMAT VE İADETESLİMAT ŞARTLARI

Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir. Fatura ürün içerisinde bulunmaktadır. Ürünlerin ağırlıklarına göre teslimat yöntemi değişmektedir. Ürün adedine göre gönderim şekli ve süresi de değişmektedir. Az sayıda ürünler kargo ile maksimum 3 iş günü içerisinde gönderilir. 1 çuval ve fazlası ürünler nakliye firmaları ile minimum 7 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda ürünü mağazamızdan da temin edebilir.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?


Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz bezdencanta.com deposuna iade edilir. Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere fatura ile kargolanır.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler:

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu/ambalajı ile birlikte gönderilen doküman ları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Hesabım menüsünde yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Bekliyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını,hazırlandığını ve kargoya verilmek üzere beklediğini belirtir.
Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Ürün teslimata çıktığında size gerekli olan bilgiler mail olarak atılmaktadır.
Tamamlandı: Ürününüzünün tarafınıza teslim edildiğini belirtir.

İADE ŞARTLARI

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; OB GRUP Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Ürün İadesi

bezdencanta.com 'dan almış olduğunuz ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesinde tarafınızdan iban numarası istenecektir. Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Ürünler kargo ile gönderilmiş ise iadesi de kargo ile yapılacaktır. Eğer ürünler anlaşmalı nakliye firması ile gönderilmiş ise iadesi de anlaşmalı nakliye ile yapılacaktır. İade hakkındaki tüm sorularınız için 0212 242 95 95 ve info@bezdencanta.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İade adresi: Gürsel Mah. Kağıthane Cad. Mimaran Plaza No: 26-2/20 Kağıthane/İstanbul

Tüm sorularınız ve düşünceleriniz için : info@bezdencanta.com ve 0212 242 95 95